Skip to content

Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir adet bileğil birden zait hekimin onayı gerekir ve afiyet oturmuş raporuna lazım duyulur. Hamilelik boyunca takibi yapılan bebeğin sakatlık ya da gönül ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kürtaj (iyileştirme amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj emeklemi esnasında Umumi anestezi ya da Yöresel anestezi uygulanır. Nefer Umumi anesteziye hileınacak ise muamele öncesi 4 sayaç denli oral gururı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise ya da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kürtaj konstrüksiyonlır. Ama kişinin eskiden yaptırmış evetğu kürtajları var ise ya da düzgülü veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel anestezi konstrüksiyonlabilir. Yöresel anestezi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel önlemlar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) gaye ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Yöresel anestezi ile 15 an denli, Umumi anestezi ile 30 an denli sonrasında koca konut dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim aracılığıyla önlemlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında koca Kontrol amaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son tane tarihi bakımından kanuni evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu muamele yalnızca küldöken veladet uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve marazlı ortada örtülü kalmaktadır. Gebede sağlam bir hastalık bulunan ise ve iki canlı kalma durumu koca muhtevain riziko oluşturuyor ise ya da gebelik boyunca zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı önlemlar var ise kişiye terapotik kürtaj (iyileştirme amaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://deterjansabun.name.tr/ https://baharatciaktar.name.tr/ https://burduryoreselyemekler.name.tr/ https://perfuzyon.name.tr/ https://boluyoreselyemekler.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al